Leden 2010

Poslechněte si ukázky z 'Back Again'!

24. ledna 2010 v 16:33 | K*a*t*k*a |  NOVINKY
V tomhle videu uslyšíte ukázky nových US5 songů!
zdroj:us5-chatroom.blog.cz

Izzy

17. ledna 2010 v 19:18 | K*a*t*k*a |  Izzy Gallegos
Izzyho stránka - na tejto stránce můžete najít nové fotky, které jsou docela zajímavé. Také se tam objevil seznam songů pro tento moment:
"Dear Agony"- Breaking Benjamin
"In for the Kill (Skream Remix)"- LA ROUX
"Just Close Your Eyes"- Story of the Year
"You"- Point Break
"A Little Faster"- There For Tomorrow
"Shine"- Twisted Method
"Sober"- P!nk
"Welcome to the World"- Kevin Rudolf

nové 4 Izzyho fotky nájdete v Galérii .

zdroj: us5czechsite.com

Jay na ustream

9. ledna 2010 v 17:21 | K*a*t*k*a |  Jay Khan
zdroj:jay.4fans.net

Senna (Monrose) - 30.narozeniny

9. ledna 2010 v 17:20 | K*a*t*k*a
Senna Gammour (Monrose) slavila svoje 30.narozeniny a Jay byl hostem na její oslavě. Můžete ho vidět kolem 3 minuty.

zdroj:us5czechsite.ic.cz

Preklad brava

2. ledna 2010 v 19:09 | K*a*t*k*a

Jejich cool bydlení v New York City

Pět kluků, pět bytů: Vítejte v novém US5 domě! BRAVO navštívilo kluky exklusivně v Manhattanu…

Zde bydlí: SoHo, se nachází v proslulé části Manhattanu. V této módní čtvrti New Yorku se platí nájem vysoký jako samotné domy. Také Jay (27), Richie (21), Cayce (21), Izzy (26) a Jayon (19) musejí každý za jejich 30 čtverečních metrů zaplatit 1.800 euro za nájem. "Ale to je ještě přijatelné na podmínky New Yorku," odhalil Richie - a dál říká: "Dostali jsme množstevní slevu, protože jsme si vzali 5 apartmánů." Klid, o tom si mohou nechat kluci zdát. Jay říká: "Jsme plně zaměstnaní s přípravami na naší US5-TV-show. Tento týden začínáme! Proto jsem nemohl ani uklidit. Podívejte se kolem vás…"

Cayce
Cayce má v jeho byt o 25-ti čtverečných metrech ozdobený fotkami s přáteli a rodinou. "Jsem tady, ale přece jenom na druhé straně Ameriky," vypráví kaliforňan. Na rozdíl od ostatních kluků ze skupiny je Cayce pravý fanda do uklízení. Vonné svíčky jsou krásně přehledné, postel je úhledně ustlaná i jeho boty jsou seřazeny. A navíc Cayce rád vaří. "Ne jen pro mě, ale také pro ostatní kluky. Nejraději vařím mexickou kuchyni- jsem slavný svými Enchiladas."

Jay
V apartmám nejstaršího z kapeli je pěkný chaos. Jeho pohovka je ještě rozložená- kámoš z Německa tu byl na návštěvě- a prázné plechovky leží kolem nás. "Včera jsem pracoval ještě na novém songu." prozrazuje Jay. Pak ještě vedle jeho práce zpěváka a barmana v Berlíně (minulé Bravo) vlastní ještě Musik-produktions-Firmu Nexxus Musik. "Nepracuji jen na songách pro US5, ale ostatně také třeba pro Sarah Connor nebo Monrose. Tak není čas na úklid." šklebí se.

Izzy
"Nejraději sedím u okna," prozrazuje Izzy. Zde, v sedmém patře domu má 26-ti letý zpěvák výhled na čtvrt SoHo. "Já dokonce můžu koukat až na slavný Empire State Building." A dvě nejoblíbenější místa rokera: "Můj záchod!" Jak prosím? "Menší problém, nemám zažívací problémy. Ale v koupelně je nejlepší příjem na internet. Kvůli tomu je moje kouplna taková moje kancelář. Zde jsem strávil spoustu času psaním básní. Možná z toho bude taky někdy song!"

Richie
Richie bydlí v třetím patře domu. 21-letý kluk si užívá, že může se zase žít v US5-domě a že město je neustále v pohybu. Proto také nemám v lednici nic než sladké mléko," vypráví zpěvák. "Tak jako tak, mám v úmyslu zde jen spát." Nicméně: Richie by byl opravdu dobrá hospodyňka. "Dokonce si i myju svoje spodní prádlo," směje se. "Vzhledem k tomu jsem jediný z kapeli, který ví, jak funguje podvádění se špinavým pádlem!"

Jayson
Nováček u US5 otevírá dveře oblečený jen v ručníku. "Vy jste už tady?" diví se a zasměje se.
zdroj:us5czechsite.ic.cz